Trive'dan 500 TL değerinde
hoş geldin hediyesi
Portföyünü Trive'a taşı 500 TL
Trive'da hesap aç 250 TL hediye çeki kazan
banner

Trive’da Yatırım Hesabı Açanlara HepsiBurada’dan Hediye Çeki!

Trive Yatırım’da yeni hesap açanlar HepsiBurada’dan 250₺ değerinde hediye çeki kazanıyor!

Trive Yatırım’da hesap açarak hisse senetleri, vadeli işlemler ve opsiyonlar, forex, emtialar, altın ve daha pek çok finansal piyasa ürüne erişerek paranın değerine değer katabilirsin.

*Görüntülü görüşme ile hesap açma esnasında kampanyadan yararlanma isteğinizi müşteri temsilcisine iletiniz.

Trive Yatırım’a portföy hesabını taşıyanlar HepsiBurada’dan 350₺ değerinde hediye çeki kazanıyor!

Farklı bir aracı kurumda bulunan portföy hesabını Trive Yatırım’a taşı, 36 yıllık deneyimimizden güç alarak portföyünü zenginleştir.

*Görüntülü görüşme ile hesap açma esnasında kampanyadan yararlanma isteğinizi müşteri temsilcisine iletiniz.

HepsiBurada Hediye Çeki Kampanyası Koşulları

 1. Kampanya döneminde, Trive Yatırım bünyesinde kaldıraçlı alım - satım hariç olmak üzere ilk kez hesap açan ve hesabına 5.000 TL fonlama yapan müşterilerimize, 250 TL değerindeki HepsiBurada hediye çeki, asgari fonlamanın gerçekleşmesinden sonraki 6.iş günü HepsiBurada internet sitesi veya uygulaması içerisinde kullanılabilecek bir kod olarak teslim edilir.Bu 6 günlük süre içerisinde hesabındaki fonu çeken veya hesabını kapatan müşteriler kampanyadan yararlanma haklarını kaybeder.
 2. Kampanya döneminde, Trive Yatırım bünyesine başka aracı kurumda olan en az 5.000 TL fonlu hesabını kurumumuza taşıyan müşterilerimize, 350 TL değerindeki HepsiBurada hediye çeki, hesaplarının taşınması akabinde 6.iş günü HepsiBurada internet sitesi veya uygulaması içerisinde kullanılabilecek bir kod olarak teslim edilir.Bu 6 günlük süre içerisinde hesabındaki fonu çeken veya hesabını kapatan müşteriler kampanyadan yararlanma haklarını kaybeder.
 3. Kampanyadan faydalanmak isteyen yatırımcılarımızın, hesap açılışı esnasında veya sonrasında 444 39 34 numaralı çağrı merkezi numaramız üzerinden kendisi için atanan müşteri temsilcisine kampanyaya katılım talebini iletmesi gerekmektedir.
 4. Kampanyadan her müşterimiz yalnızca 1 defa faydalanabilir. Aksi durum tespit edildiğinde hediye çeki kullanım hakkı iptal edilecektir.
 5. Hediye çeklerinin Türk lirası karşılığı müşterilerin hesaplarına yatırılmayacak olup sadece HepsiBurada internet sitesi veya uygulaması üzerinde kullanılabilecektir.
 6. HepsiBurada Kampanyası başka kampanyalar ile birleştirilemez.
 7. HepsiBurada hediye çekleri 18 ay süreyle kullanılabilir.
 8. Trive Yatırım çalışanlarının akrabaları ya da bağlantılı herhangi bir şirket bu kampanyadan yararlanamaz.
 9. HepsiBurada hediye çekleri tek kullanımlıktır, bölünemez, kullanılmayan tutar iade edilemez. Çekler nakde dönüştürülemez, devredilemez.
 10. Kampanyaya 18 yaşın altındakilerin katılım talepleri kabul edilmeyecektir.
 11. Trive Yatırım, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 12. HepsiBurada Hediye Çeki kullanım aşamaları;
  1. Hak sahibi yatırımcı, kampanya koşullarının sağlanmasını takip eden 6. iş gününde HepsiBurada Hediye Çeki kodunu SMS olarak alır.
  2. HepsiBurada internet sitesi veya uygulamasında ödeme adımlarında yer alan “Kupon Kodu” alanına ilgili kod yapıştırılarak hediye çeki kullanımı gerçekleştirilir.

* Hepsiburada hediye çeki kampanyası 24 Ekim 2022 - 31 Aralık 2023 tarihleri arasında geçerlidir.