Sermaye Piyasası Kurulu'nun (SPK) 'Geniş Yetkili Aracı Kurum' yetki belgeleriyle faaliyet gösteren Trive Yatırım, 40 yıla yaklaşan tecrübesiyle yenilikçi ve sizin yatırımcı profilinize en uygun çözümleri üretmeye yardımcı olur.

Trive Yatırım'ın yatırımcı merkezli ve piyasanın nabzını iyi tutan danışmanları ve deneyimli araştırma kadrosunun yarattığı sinerji, geniş ürün yelpazemizle birlikte eksiksiz rehberlik hizmeti vermeye olanak sağlar. Kolaylıkla ulaşabileceğiniz müşteri temsilcilerimiz, her adımda destek sağlamaktan memnuniyet duyar.

SPK ve türev araçlar lisanslarına sahip olan, finans alanında tecrübeli uzmanlarımız, kurumsal ve bireysel müşterilerimize yerli ve global sermaye piyasası ürünleriyle ilgili kesintisiz danışmanlık ve aracılık hizmeti verir.

Trive Yatırım Araştırma Bölümü'nün hisse senetlerinin teknik ve temel analizlerine göre hazırladığı Model Portföy'ü takip ederek farklı yatırım stratejileri geliştirebilir, günlük BİST analizlerinden de yararlanabilirsiniz.

Hisse senetleriyle ilgili sorulara cevapları grafikli bilgi notu şeklindeki raporlarda bulabilir, finansal değerlendirmeler ışığında yatırım kararlarınızı gözden geçirebilirsiniz.

Yatırım danışmanlığı nedir?

Risk ve getiri tercihleri belirlenen kişi veya gruplara sermaye piyasası araçları ve bunları ihraç eden kuruluşlar hakkında yazılı veya sözlü yorum ve tavsiyelerde bulunulmasına yatırım danışmanlığı denir.

Yatırım danışmanlığı faaliyetlerine ilişkin çerçeve sözleşmede yer alan konular SPK tarafından belirlenir.Trive Yatırım, yasal yükümlülüğü uyarınca, imzalamadan önce müşterilerine bu sözleşmenin detaylarını, kullanılan yatırım stratejisi ve analiz yöntemlerini, bilgi ve tavsiyelerin sunum biçimlerini şeffafça açıklar.

Trive Yatırım’dan danışmanlık hizmeti almanın avantajları

Trive hesabınız, hisse senetlerinden kaldıraçlı alım-satım ürünlerine, yatırım fonlarından Eurobond’lara kadar çok çeşitli finansal enstrümanlara güvenli, rahat ve hızlı erişim sağlar.Bu ürünlerin ana özelliklerini, getiri ve risk potansiyellerini, daha çok kimler tarafından tercih edildiklerini ürün sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

Portföy büyüklüğünüz 10.000 TL ve üzerindeyse, bilinçli yatırım kararları almanıza rehberlik edecek canlı data hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca, YouTube kanalına abone olarak ulaşabileceğiniz analizlerimiz, finans piyasalarındaki gelişmeleri takip ederek yatırım hamlelerine yön vermenize yardımcı olur.

Tek ekranda tüm portföye erişim gibi diğer platform özelliklerinden faydalanabilir, Trive uygulamasını taşınabilir aygıtlara ücretsiz indirerek yatırımlarınızı her yerden kolayca yönetebilirsiniz.

Hesap açmak ve beraberinde gelen tüm avantajları deneyimlemek için hızlı online adımları izleyebilirsiniz. Size en uygun olduğunu düşündüğünüz ürün ve hizmetleri işaretledikten sonra sözleşmenizi dijital ortamda naylayabilir ve müşteri temsilcimizle online ortamda görüşme yaparak hesabınızı yönetmeye başlayabilirsiniz.

Finans alanında yetkin ve tecrübeli profesyonellerden oluşan ekibimiz, süreç boyunca size yardımcı olmak ve tüm sorularınızı yanıtlamak için burada. Yatırımlarınızla ilgili destek almak istediğinizde 444 39 34 numaralı telefon hattını arayarak veya destek@trive.com.tr adresine e-posta atarak bize ulaşabilirsiniz.

trive-sifir-komisyon-compact
Parasının değerini bilene asla durmak yok Sıfır komisyon fırsatı ile hisse alım-satımı Trive’da!