Birleşme veya satın alma süreçlerinde danışmanlık hizmeti almak için Trive Yatırım’ın uzman kadrosundan ve yenilikçi metodolojik yaklaşımlarından faydalanabilirsiniz.

Trive ile üç adımda yatırıma başla
Hesap aç

Dakikalar içinde yatırım hesabını aç

Dakikalar içinde yatırım hesabını aç

Yatırımına uygun Trive ürünlerini seç

Yatırıma başla

Portföyünü oluştur birikimlerini değerlendir

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) geniş yetkili aracılık lisansına sahip olan Trive Yatırım, 40 yıla yaklaşan tecrübesinin kazandırdığı güvenle, birleşme ve satın alma süreçlerinde taraflara şu alanlarda destek sunar:

  • Hedeflere en uygun stratejinin belirlenmesi

  • Şirket değerlemesi

  • Pazar araştırması

  • Finansal tahminler

Trive Yatırım, şirket birleşmesi ve satın almalarında alıcı ya da satıcı tarafın danışmanı olarak finansal konular, şirket değerlemesi, alış/satış stratejileri ile ilgili danışmanlık hizmetleri sağlar.

Trive Yatırım ile satın alma ve birleşme

Trive Yatırım uzmanlarının ayrıntılı değerleme raporlarının desteği ile yatırım stratejilerinizi geliştirebilir; şirket halka arzı, birleşmesi veya ortaklık yapısı değişimine hazırlanabilirsiniz.

Trive Yatırım’ın tecrübeli uzmanlarının günlük BIST ve VİOP analizleri ve hisselerle ilgili araştırma raporları da size rehberlik eder.

Ayrıca, hisseleri halka arz edilen şirketlerle ilgili duyuruları Trive Yatırım aracılığıyla takip edebilir, söz konusu şirketlerin ilk halka arz tarihini, halka açılan pay miktarını, hisse fiyatını ve toplam büyüklüğü, dağıtım şeklini ve şirketin borsa kodunu kolayca öğrenebilirsiniz.

Finans alanında tecrübeli ve yetkin profesyonellerden oluşan ekibimiz, süreç boyunca size yardımcı olmak ve tüm sorularınızı yanıtlamak için burada. Yatırımlarınızla ilgili destek almak istediğinizde 444 39 34 numaralı telefon hattını arayarak veya destek@trive.com.tr adresine e-posta atarak bize ulaşabilirsiniz.

trive-sifir-komisyon-compact
Parasının değerini bilene asla durmak yok Sıfır komisyon fırsatı ile hisse alım-satımı Trive’da!