Bu bilgiler arşiv niteliğindedir.

GBPUSD07.066.png

GBPUSD

Paritede son derece hareketli günler geçirmeye devam ediyoruz. Brexit etkisi kendini iyiden iyiye göstermeye başladı. Son yapılan anketlere baktığımızda Brexit yanlılarının hala önde olduğunu görüyoruz. İngiltere Başbakanı David Cameron Brexit konusunda uyarılarına devam ediyor. Cameron, şok, belirsizlik ve ticaret etkisinin bir araya gelmesiyle ekonominin altına bomba koymanın eş değer olacağını söyledi. İngiltere’de gün içerisinde takip edilen konut göstergelerinde ise artış yaşandı.

1.4450’den başlayan hareketle 1.4600 seviyesine kadar yükselen parite, bu seviyeden gevşemeye devam ediyor. 1.4530 seviyesi aşağı yönlü geçilirse 1.4500 görülebilir. Yükselişlerde ise 1.4600 ve 1.4660 direnç olarak takip edilebilir.

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

trive-sifir-komisyon-compact
Parasının değerini bilene asla durmak yok Sıfır komisyon fırsatı ile hisse alım-satımı Trive’da!