Bu bilgiler arşiv niteliğindedir.

BRENTDaily04077.png

BRENT PETROL

Geçtiğimiz hafta iyimser tabloda yükselişer gösteren ve artan risk iştahının ve düşen petrol stoklarının etkisiyle iyimser bir görüntü izleyen petrol fiyatlarında dar bant arası hareketin devam ettiğini görüyoruz. Hafta içinde ABD istihdam verisinin dolar endeksi üzerindeki hareketi ve API ve DOE petrol stoklarının haftalık performansı etkili olacaktır. Gün itibariyle ise, dar bant hareketinin sakin veri akışı ile devam edebileceğini söyleyebiliriz.

Teknik olarak, 51.50-47.00 dolar arası hareketi devam ediyor. Gün itibariyle kısa vadede 50.00 ve 49.50 destekleri takip edilebilir. Kırılmalar halinde 48.30 ve 47.00 dolar önemli desteklerimiz olacaktır. Yukarı yönlü hareketler 51.50 seviyesilerinde zayıflıyor. Bu nedenle 51.00-51.50 bölgesinin üzerinde tutunamadığımız takdirde geri çekilmeler görülebilir. 

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

trive-sifir-komisyon-compact
Parasının değerini bilene asla durmak yok Sıfır komisyon fırsatı ile hisse alım-satımı Trive’da!