Bu bilgiler arşiv niteliğindedir.

BRENT28.066.png

BRENT PETROL

Petrol fiyatlarında alıcılı seyrin hakim olduğu bir gün geçiriyoruz. Gün içerisindeki en önemli gelişme uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch’in önemli petrol üreticisi Bahreyn’in kredi notunda yaptığı revizyondu. Fitch, ülke notunu çöp seviyesine indirirken not görünümünü ise durağanda bıraktı. Karar sonrası yapılan açıklamada, not indiriminin düşük petrol fiyatlarının neden olduğu mali dengedeki bozulma kaynaklı olduğu bildirildi.

Brent petrol ise tekrardan yükseliş kanalı içerisine girme çabası içerisinde. 48.80 direncinin gün içerisinde geçilmesi, önümüzdeki günlerde alış hareketinin hızını artırabilir. 49.00 ve 49.30 hareketin devamındaki önemli seviyeler. Geri çekilmelerde ise 48.00 desteği kırılırsa 47.70 ve 47.40 seviyeleri gündeme gelebilir.

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

trive-sifir-komisyon-compact
Parasının değerini bilene asla durmak yok Sıfır komisyon fırsatı ile hisse alım-satımı Trive’da!