Bu bilgiler arşiv niteliğindedir.

GBPUSD25.088.png

GBPUSD

Paritede haftanın ilk üç gününde hakim olan yükseliş hareketi yerini bugün satış hareketine bıraktı. ABD verilerinin beklentilere göre iyi gelmesi ile 1.3200’nin altına sarkan paritede tepki alımları geliyor. Yarın ise paritede hareketlilik son derece yüksek olacak. İngiltere ekonomisi 2. çeyrek nihai büyüme rakamı ve ABD 2. çeyrek büyüme rakamlarının ikinci revizesi açıklanacak. Günün en önemli gelişmesi ise Fed Başkanı Yellen’ın faiz artırım sürecine dair vereceği mesajlar olacak.

Paritede 1.3200 seviyesi, günün kalanında yön adına belirleyici olacak. 1.3200’nin üzerinde kalıcılık sağlanırsa 1.3230 ve 1.3260 seviyeleri görülebilir. 1.3200’nin altında kalınması halinde ise düşüş, 1.3160 ve 1.3130 seviyelerine doğru devam edebilir.

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

trive-sifir-komisyon-compact
Parasının değerini bilene asla durmak yok Sıfır komisyon fırsatı ile hisse alım-satımı Trive’da!