Bu bilgiler arşiv niteliğindedir.

EURUSD25.11.png

EURUSD

ABD’de şükran günü nedeniyle dün tamamen kapalı olan piyasalar bugün de yarım gün açık. Trump sonrası tırmanan dolar bugün bir miktar düzeltme yaparak yükselişine ara vermişe benziyor. Bununla beraber dün 1.0520 desteğine kadar geri çekilen kur bugün 1.06 seviyesinin biraz altında fiyatlanıyor. Bugün ayrıca ‘Black Friday’ olarak adlandırılan ancak sonrasında yılbaşına kadar süren bir sürece dönüşmüş şükran günü sonrası başlayan alışveriş çılgınlığı bugün başlıyor. Güçlü istihdam piyasası ve kazançlar ile beraber seçim belirsizliğinin de ortadan kalkmasıyla yılbaşına kadar tüketici harcamalarında ciddi artış bekleniyor.

Haftanın son işlem gününde teknik olarak ise toparlanmalarda hareketin 1.06 seviyesinin üzerin tırmanması durumunda 1.0630 -1.0650 önemli direnç seviyeleri olarak takip edilebilir. Satıcılı seyirde ise 1.0550 -1.0520 seviyeleri aşağı yönlü baskının artması halinde düşüşe destek olabilir.

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

trive-sifir-komisyon-compact
Parasının değerini bilene asla durmak yok Sıfır komisyon fırsatı ile hisse alım-satımı Trive’da!