Bu bilgiler arşiv niteliğindedir.

EURUSDDaily240606.png

EURUSD

Paritede gerçekleşen Brexit büyük hareketliliği de beraberinde getirdi. Açılan sandıklardan gelen ayrılalım oyları paritedeki baskıyı artırırken düşüş 1.0900 seviyesi testini gerçekleştirdi.  Gün ortasında tekrardan toparlanma eğilimi içerisinde olan pariteyi yapılan yumuşak tonda açıklamalar etkiledi. 1.1100 seviyesinin 200 günlük ortalama seviyesine denk geldiğini biliyoruz. Bu seviyeye yakınlaşmasıyla birlikte paritedeki baskının yeniden artabileceğini söyleyebiliriz. Düşüş hareketinin devam edebilmes içinse 1.1000 seviyesinin altında kalmamız gerekiyor. Bu seviyelerin altına gelmemiz dahilinde ise 1.0950 ve 1.0900 aralığı yeni tepki alımları için uygun seviyeler olabilir.

Toparlanmanın cılız kalacağını düşündüğümüz paritede 1.1100’in üzerinde kalınmadıkça yükselişler yerini yeni satışlara bırakacaktır.

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

trive-sifir-komisyon-compact
Parasının değerini bilene asla durmak yok Sıfır komisyon fırsatı ile hisse alım-satımı Trive’da!