Bu bilgiler arşiv niteliğindedir.

XU100-200722.png

Bist-Viop Günlük Bülten

YURTİÇİ
 Sağlık Bakanı Koca, "Vaka sayısının artışı şu an günlük 40 katına kadar çıkmış durumda. Hastane yükü ise şu an 3 kat kadar arttı. O anlamda ciddi bir hastane yükümüzün olmadığını çok rahat söyleyebiliriz." dedi.
 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi, Türkiye-İran Yüksek Düzeyli İşbirliği Konseyi'nin 7'nci Toplantısının ardından ortak basın toplantısı düzenledi. Reisi, "İki ülke arasında bulunan 25 yıllık doğal gaz anlaşmasının süresinin uzatılması konusu, iki taraftan da vurgulandı. Bu takip edeceğimiz konular arasında. Bunun süresinin uzatılmasıyla doğal gaz ihracat hacmi daha da artacaktır." dedi.
 Tahran'daki üçlü zirvesinin ardından yapılan ortak açıklamada, Suriye’deki ihtilafa askeri çözüm getirilemeyeceği, ihtilafın ancak BM'nin kolaylaştırıcılığında ve Suriyelilerin öncülüğünde siyasi bir süreçle sona erdirilebileceği kaydedildi.
 Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunun (BDDK) haftalık bülteninde yer alan bilgilere göre, kur korumalı TL mevduat ve katılma hesapları 1 trilyon 40 milyar TL'den 1 trilyon 66,4 milyar TL'ye çıktı.
 Halkbank’ın ABD Anayasa Mahkemesi’ne yaptığı temyiz başvurusuna başsavcılık itiraz etti.

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

trive-sifir-komisyon-compact
Parasının değerini bilene asla durmak yok Sıfır komisyon fırsatı ile hisse alım-satımı Trive’da!