Bu bilgiler arşiv niteliğindedir.

XU_170921.png

Bist-Viop Günlük Bülten

Merkez Bankaları öncesinde temkinli bekleyiş sürüyor…

İçeride ve dışarıda yaklaşan Merkez bankaları toplantısı öncesinde gelen verilerin ortaya koyduğu karışık görüntü piyasada belirsizliğin ve temkinli duruşun devamına neden oluyor.

Bugün özelinde ABD tarafından gelecek Michigan tüketici güven endeksi takip edilecekken yurtiçinde majör bir veri akışı beklenmiyor.

BIST-100 cephesinde kısa vadeli göstergeler aşırı satışa işaret ederken mevcut seviyelerden gelebilecek olası tepki alımlarını bu aşamada güniçi trade fırsatı olarak değerlendirmekte ve temkinli duruşu korumakta fayda olduğu kanısındayız. Endeksin tekrar güvenli alım bölgesinde olduğunu söyleyebilmek için 200g HO seviyesi olan 1440 üzerinde günlük kapanışlar görmemiz gerektiğini düşünüyoruz

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

trive-sifir-komisyon-compact
Parasının değerini bilene asla durmak yok Sıfır komisyon fırsatı ile hisse alım-satımı Trive’da!