Bu bilgiler arşiv niteliğindedir.

BRENTH4150816.png

BRENT PETROL

Petrol fiyatlarında ise, iyimser ortamın devam ettiğini görmekteyiz. Eylül ayında oldukça hareketli fiyatlar karşımıza çıkacak gibi duruyor. Geçtiğimiz haftada Suudi yetkililerin son açıklamaları ve petrol fiyatlarının daha yüksek seviyelerde olması gerektiğine dair görüşler petrol fiyatlarını yeniden toparladı. Bunun altında yatan en temel sebep ise, 26-28 Eylül tarihlerinde Cezayir’de gerçekleşmesi beklenen toplantıda herhangi bir şekilde üretim konusunda kısıtlayıcı önlemler gelebileceği beklentisi.

41.50’den 47.60’lara gelen fiyatlamalar gün itibariyle bu bölgeden tepkiyle karşılasa da, yukarı yönlü istek devam ediyor. Akşam saatlerinde önemli desteğimiz, 46.90 olacak. Kırılmalar halinde realizasyonlar devam edebilir. 46.60 ve 46.15 ise, önemli desteklerimiz olacaktır. Yukarıda ise, 47.60 üzerinde 48.15 trend direnci hafta itibariyle önemli olacaktır. 

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

trive-sifir-komisyon-compact
Parasının değerini bilene asla durmak yok Sıfır komisyon fırsatı ile hisse alım-satımı Trive’da!