Bu bilgiler arşiv niteliğindedir.

XU_140921.png

Bist-Viop Günlük Bülten

Piyasalar Merkez bankaları öncesinde bekle-göre geçti

Yeni haftaya görece sakin bir gündemle başlayan piyasalarda ana odak noktası önümüzdeki hafta hem içeride hem de ABD’de de gerçekleşecek Merkez bankası toplantıları. Atılabilecek olası para politikası adımları ve/veya söylem değişiklikleri piyasanın mevcut seviyelerini koruyarak bekleme moduna geçmesine neden oldu.

Beklediğimiz gibi son birkaç gündür 200g HO (1440) etrafında sıkışık bir görüntü sergileyen BIST-100 cephesinde mevcut seviyeleri güçlendirme çabasının ön planda kalmaya devam edeceğini ve hisse bazında hareketliliğin süreceğini düşünüyoruz. Mevcut dar bant içinde kalındığı sürece makul zarar-kes seviyeleri belirleyerek kısa vadeli işlem fırsatlarından yararlanılabilir.

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

trive-sifir-komisyon-compact
Parasının değerini bilene asla durmak yok Sıfır komisyon fırsatı ile hisse alım-satımı Trive’da!