Zero

Sıfır Komisyon

Sıfır komisyon uygulamasını hayata geçiren Trive Değerler’de Sıfır Komisyon Devri Nedir?

Sıfır Komisyon Nedir?

Hisse senedinde işlem hacmi 10 Milyon ₺’nin altında olan yatırımcılarımızdan aracılık faaliyetleri için komisyon almıyor ve aylık işlem hacmi 10 Milyon ₺ üzerinde olan yatırımcılarımızdan alınacak aracılık komisyonunu ise Yüz Binde 2’ye sabitliyoruz.

Komisyon Düzenlemesi Ne kadar Süreyle Geçerli Olacaktır?

0 komisyon kararı geçici bir kampanya olarak değil, uzun vadeli ve sürdürülebilir bir iş modeli çerçevesinde alınmış olup ikinci bir duyuruya kadar geçerliliğini sürdürecektir.

Sermaye piyasalarında piramidi tersine çeviren 0 komisyon kararıyla ilgili Trive Değerler Genel Müdürü Hakan Kocaman, siz değerli yatırımcılarımıza şöyle sesleniyor:

'“İnanıyoruz ki yatırım yapmak ve birikimlerini değerlendirmek herkesin hakkı. Bu sebeple ezberleri bozarak hisse senedi aracılık komisyon oranımızı sıfırlıyoruz.

Sektörün gelişmesini, büyümesini ve sermaye piyasalarında yatırımcı sayısının artmasını destekleyecek bu girişimimizle yepyeni bir dönemin başladığını gururla duyurmak isteriz. Bu vesileyle şirketimizin devamlı yenilikçilik anlayışıyla attığı adımların 0 komisyon kararıyla sınırlı kalmayacağını; çok kısa bir süre içerisinde yeni işlem platformumuzu ve yeni ürünlerimizi yatırımcılarımızın hizmetine sunacağımızı duyurmak istiyoruz.

Trive, “Hızlı ve Rekabetçi” yüzüyle sermaye piyasasında, Hisse Senetleri, Vadeli İşlem ve Opsiyon, Forex, Emtia, Altın ve daha bir çok enstrümandan oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunarak yatırımlarınıza değer katıyor.

Not: 0 komisyon uygulaması aracılık faaliyetinden doğan komisyon için geçerlidir. Takasbank ve MKK ücretleri ile Borsa Payı, vergi ve benzeri yasal zorunlu masraflar yatırımcılarımıza yansıtılacaktır.