Bu bilgiler arşiv niteliğindedir.

eurusddaily30062015.png

EURUSD

Parite Yunanistan fiyatlamaya devam ediyor. Banka ve borsaları 5 Temmuz’a kadar kapatan hükümet bu kararını değiştirerek, bankaların perşembe günü açılacağını, ELA desteği sağlanması ile para çekme limitinin artabileceği açıklandı. Piyasaların odak noktası Yunaistan olmuş durumda. Dün Almanya’dan geçici TÜFE, ABD’de ise askıdaki konut satışları açıklandı.  Almanya’da geçici TÜFE yüzde 0.1 azaldı. ABD’de ise askıdaki konut satışları yüzde 0.9 artış gösterdi. Bugün Almanya’da işsizlik, Euro Bölgesi’nde TÜFE ve İşsizlik rakamları açıklanacak. ABD’de ise tüketici güveni açıklanacak.

Paritede toparlanmanın devamında 50 günlük üssel hareketli ortalama olan 1.1160 takip edilebilir. Bu seviyesinni aşılması durumunda ise 1.1210 ve 1.1280 takip edilebilir. Paritede düşüşlerde 1.1030 seviyesinin kırılması durumunda tekrar 1.0950 görülebilir. Bir sonraki hedef ise 1.0850 olabilir. 

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

trive-sifir-komisyon-compact
Parasının değerini bilene asla durmak yok Sıfır komisyon fırsatı ile hisse alım-satımı Trive’da!