Bu bilgiler arşiv niteliğindedir.

gbpusddaily27072015.png

GBPUSD

İngiltere’de sürpriz şekilde düşen perakende satışlar ile sterlindeki değer kaybı devam etti. 2015 yılının sonuna doğru enflasyonun artmasını bekleyen BoE üyeleri bundan henüz emin olmuş değiller.  Ücret artışının enflasyona istenilen katkıyı yapıp yapmayacağı soru işareti. ABD’de bugün açıklanacak dayanıklı mal siparişi beklentisi yüzde 3 artış yönünde beklentileri karşılayacak veri ile paritede düşüş devam edebilir.

Paritede aşağıda 1.46’dan başlayan yükseliş trendinin destek seviyesi olan 1.5475 önemli. Bu seviyesinin kırılması ile ve altında kapanış yapılması ile satış baskısı artabilir. 1.5380 ve 1.5320 alttaki diğer destekler. 1.59’dan başlayan düşüşün sonlanması için ise 1.5600’nın üzerinde kapanış yapılmalı. 

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

trive-sifir-komisyon-compact
Parasının değerini bilene asla durmak yok Sıfır komisyon fırsatı ile hisse alım-satımı Trive’da!