Bu bilgiler arşiv niteliğindedir.

eurusddaily26062015.png

EURUSD

Avrupa’da Yunanistan görüşmeleri tüm hızıyla devam ediyor. Taraflar birbirlerinin tekliflerini karşılıklı reddederken, her fırsatta anlaşmaya yakın olduklarını söylüyorlar. Yunanistan’ın vergi ve emeklilik konularında geri adım atmaması görüşmelerin ilerlemesini engelliyor. ABD’de ise hafta başından bu yana olumlu veriler devam ediyor. Dün son 6 yılın en yüksek seviyesinde açıklanan kişisel giderler enfasyon hedefi konusunda FED için oldukça önemli bir gösterge. Çarşamba günü yüzde 2.1 artış gösteren tüketici harcamalarından sonra yüzde 0.9 artan kişisel giderler ABD ekonomisi için oldukça önemli bir gösterge.

Bugün ABD’de tüketici güveni dışında önemli bir veri bulunmuyor. Paritede aşağıda 50 günlük üssel ortalama olan 1.1155 önemli destek. Kırılırsa 1.1070 görülebilir. Yukarıda ise 1.1235 seviyesinin kırılması ile 1.1330 takip edilebilir.

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

trive-sifir-komisyon-compact
Parasının değerini bilene asla durmak yok Sıfır komisyon fırsatı ile hisse alım-satımı Trive’da!