Bu bilgiler arşiv niteliğindedir.

usdtrydaily24072015.png

USDTRY

Yurtiçinde yaşanan gerginlikler devam ediyor. Endekste satış dalgası büyüdü. Vadelilerde açık pozisyon sayısı artmaya devam ediyor. Toplam pozisyon 273 bin ile son zamanlardaki rekor seviyede. Bu bize etkili bir dalga olabileceğini gösteriyor. Endekste 75 bin- 76 bin bölgesine kadar düşüş görülebilir. Toparlanmalarda ise 80 bin ve 80 bin 500 artık direnç olacak. Bugün ABD’de yeni konut satışları açıklanacak. Konut piyasasındaki toparlanmanın devam edip etmediğini göreceğiz.

Kurda yükseliş devam ediyor. 2.7220’nin üzerinde tutunmamız ile ile bir sonraki hedef bölgesine geliyoruz. 2.7430-2.7500 bölgesi önemli. Geçilmesi durumunda yükseliş devam edebilir. Geri çekilmelerde ise 2.7220 ve 2.7060’dan yeni alımlar gelebilir.

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

trive-sifir-komisyon-compact
Parasının değerini bilene asla durmak yok Sıfır komisyon fırsatı ile hisse alım-satımı Trive’da!