Bu bilgiler arşiv niteliğindedir.

usdjpydaily22062015.png

USDJPY

Geçtiğimi Cuma günü faizi sabit tutan Japonya Merkez Bankası, rekor teşviğe devam dedi. Tüketici harcamalarındaki yükselişin devam edeceği yönündeki belirsizlik ve enflasyonda beklenen artışın görülmemesi, BoJ’un fiyat hedefine yönelik risklerin devam ettiğini gösteriyor. ABD’de ise FOMC üyesi Williams bu yıl içinde 2 faiz artışı beklediğini ancak bunun verilere bağlı olduğunu yineledi.

Bugün Japonya’da önemli bir veri bulunmazken, ABD’de mevcut ev satışları takip edilecek. Paritede 122.40 desteği oldukça önemli. 200 günlük üssel hareketli ortalama olan bu seviyenin kırılması durumunda düşüş 121.50 seviyesine kadar devam edebilir. Paritede bu seviyeden destek bulması ve tekrar yükselişe geçmesi ile 123.30 ve 123.80 takip edilebilir.

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

trive-sifir-komisyon-compact
Parasının değerini bilene asla durmak yok Sıfır komisyon fırsatı ile hisse alım-satımı Trive’da!