Bu bilgiler arşiv niteliğindedir.

eurusddaily02072015.png

EURUSD

Yunanistan ile görüşmeler bugünde sonuçsuz kalırken, Merkel referanduma kadar anlaşma olmayacağını yineledi. Tsipras ise , 5 Temmuz’daki referandumda yurttaşlara "hayır" oyu vermeleri yönünde tekrar çağrı yaptı. Dün ABD’de açıklanan ADP tarım dışı istihdam sonrası bugün tarım dışı istihdam ,işsizlik ve ortalama saatlik kazanç verilerini alacağız. Tarım dışı istihdamda beklenti 230 bin. 250 bin ve üzeri gelecek istihdam verisi doların gücünü artıracaktır. 230 binin altında gelen veri ise doların düşüşüne neden olacaktır. Saatlik kazançlarda ise yüzde 0.2 olan beklentinin üzerinde gelecek veri tarım dışı ile birleşirse doların gücüne güç katabilir.

Paritede 1.1030 seviyesinin altında 1.0950 ve 1.0850 görülebilir. Yukarıda ise 1.1160 seviyesi önemli. Bu seviyenin geçilmesi ile 1.1260 ve 1.1300 seviyeleri takip edilebilir.

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

trive-sifir-komisyon-compact
Parasının değerini bilene asla durmak yok Sıfır komisyon fırsatı ile hisse alım-satımı Trive’da!