Bu bilgiler arşiv niteliğindedir.

BRENTH41708.png

BRENT PETROL

Petrolde düşüş devam ediyor. Çin devalüasyonunun talebi düşüreceği beklentisi ile yukarı toparlanmalar sınırlı kalıyor. Arz fazlasının azalacağını görmeden fiyatlarda yükselme beklemek hayal kırıklığı yaratabilir.

50 doların altında kalmaya devam eden brent petrolde 48.50 ve 47.30 dolar seviyeleri hedeflenebilir. 50 doların üzerinde belirli bir süre kapanış görmeden bir yükselişten bahsedemeyiz. Kısa vadeli 50 doların üzerine çıkışlarda 50.80 dolar satış fırsatı olarak değerlendirilebilir. Yarın ve Çarşamba günü açıklanacak stoklar, her hafta olduğu gibi fiyatlar üzerinde kısa vadeli hareketler görmemizi sağlayabilir. Mayıs ayından bu yana açıklanan son 15 hafta stokların sadece 3 kez artış gösterdiğini belirtelim.

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

trive-sifir-komisyon-compact
Parasının değerini bilene asla durmak yok Sıfır komisyon fırsatı ile hisse alım-satımı Trive’da!