Bu bilgiler arşiv niteliğindedir.

EURUSDDaily01092015.png

EURUSD

Parite geçtiğimiz haftanın yorgunluğunu üzerinden atamamışa benziyor. Sert hareketliliğe sahne olan paritede kritik seviyelerde seyir sürüyor. 1.1200 seviyelerinde kararsızlığa düşen paritede yön belirlenilmeye çalışılıyor. Bugün açıklanacak olan Avrupa işsizlik ve ABD PMI verileri yön hakkında biraz olsun ipucu verebilir.

Paritenin yüksekleri hedeflemesi halinde 1.1300 seviyesi ilk olarak test edilebilir. Doların tekrardan ağırlığını hissettirmesi durumunda ise 1.1200 seviyesinin kırılması  paritedeki dengeleri değiştirebilir. Satış baskısının devamında 1.1150 ve 1.1100 seviyesi takip edilebilir. Tarım dışı istihdam verisinin öncesinde oyun biraz daha orta saha mücadelesine sahne olacağa benziyor. Fakat tarafların hala birbirlerinin açığını yakalamaya çalışacakları açık.

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

trive-sifir-komisyon-compact
Parasının değerini bilene asla durmak yok Sıfır komisyon fırsatı ile hisse alım-satımı Trive’da!