Trive'dan Hoş Geldin Kampanyası

Trive’da yeni hesap açıp Trive Portföy fonlarından alanlar, Hepsiburada’dan 250TL değerinde hediye çeki kazanıyor!

 1. Kampanya başlangıç tarihi 31/08/2023 olup, bu tarihten itibaren 31.12.2023 tarihine kadar devam edecektir.
 2. Kampanya kapsamında; Trive Portföy fonlarından 5.000 TL değerinde pay alan yatırımcılara 250 TL değerinde Hepsiburada hediye çeki verilecektir. Müşterilerimizin yatırım fonu alımının gerçekleşmesinden sonra 6. İş günü, Hepsiburada internet sitesi veya uygulaması içerisinde kullanılabilecek hediye çeki kodu SMS olarak gönderilecektir. Müşterilerimiz bu kampanyadan sadece bir sefer faydalanabilecektir. Hediye çeki, Hepsiburada İnternet sitesi veya uygulamasının ödeme adımlarında yer alan "Kupon Kodu” alanına ilgili kodun yapıştırılması suretiyle kullanılacaktır. Kampanyaya yönelik tüm detaylar https://www.trive.com.tr ve https://www.triveportfoy.com.tr adresinde yayınlanır.(Trive Portföy Serbest Fon kampanya kapsamına dahil değildir)
 3. Bu kampanya gerçek kişiler için geçerlidir.
 4. Kampanya süresince ilgili promosyon kampanyasına ilişkin maliyetler hiçbir şekilde kampanya kapsamında kullanılan yatırım fonlarına yansıtılmayacaktır.
 5. Kampanyada kullanılacak yatırım fonlarının yönetim ücretleri promosyon kampanyasına dahil oldukları süre boyunca artırılamayacaktır.
 6. Trive Portföy yatırım fonlarının yatırım stratejisi kampanya dönemi içerisinde değişiklik gösterebilir.
 7. Trive Portföy yatırım fonlarının getirisi fonun yatırım stratejisi ve piyasa koşullarına bağlı olarak değişebilir.
 8. Trive Portföy yatırım fonlarının yatırım stratejileri, izahnameleri, yatırımcı bilgi formları ve bu yatırım fonlarına yönelik detaylı bilgiye https://www.kap.org.tr/ ve https://www.triveportfoy.com.tr/ adreslerinden ulaşılabilir.
 9. Kampanyaya dahil olup itfa/tasfıye olacak fonlar listeden çıkarılacak ve yapılan değişiklikler konusunda müşterilere bilgi verilecektir.

Robotik Teknolojileri Değişken Fon Kampanyası

Trive Portföy’den 50.000 TL değerinde Trive Portföy Robotik Teknolojileri Değişken Fon (KIB) alan yatırımcılarımıza 750 TL değerinde Trive Portföy Robotik Teknolojileri Değişken Fon’u hediye!

Trive Portföy'ün Robotik Teknolojileri Değişken Fon (KIB) yatırım fonundan minimum 50.000 TL değerinde fon payı alan ve 2 ay süresince hesabında tutan yatırımcılarımız, 750 TL tutarına en yakın değere tekabül eden tutar kadar Trive Portföy Robotik Teknolojileri Değişken Fon (KIB) payı almaya hak kazanıyor!

 1. Kampanya başlangıç tarihi 31/08/2023 olup, bu tarihten İtibaren 31.12.2023 tarihine kadar devam edecektir.
 2. Kampanya kapsamında; Trive Portföy'ün Robotik Teknolojileri Değişken Fon (KIB) yatırım fonundan minumum 50.000 TL değerinde fon payı alan ve İki (2) ay süresince hesabında tutan müşterilerimize 750 TL tutarına en yakın değere tekabül eden tutar kadar "Trive Portföy Robotik Teknolojiler Değişken Fon (KIB)” payı verilecektir. Kampanya kapsamında müşterilerimizin hak kazandıkları fon payları hesaplarına iki aylık sürenin tamamlanmasını takip eden dördüncü (4.) işgünü geçilecektir. Kampanya bitiminden önce minimum 50.000 TL değerinde fon payı alan müşteriler, 2 aylık sürenin bitimi kampanya bitiminden sonraki bir tarihte olsa dahi ödül tutarına hak kazanır. Kampanyaya yönelik tüm detaylar https://www.trive.com.tr/ ve adresinde yayınlanır.
 3. Bu kampanya gerçek kişiler için geçerlidir.
 4. Kampanya süresince ilgili promosyon kampanyasına ilişkin maliyetler hiçbir şekilde kampanya kapsamında kullanılan yatırım fonuna yansıtılmayacaktır.
 5. Kampanyada kullanılacak yatırım fonunun yönetim ücretleri promosyon kampanyasına dahil olduğu süre boyunca artırılamayacaktır. Ancak kampanya süresinin bitiminde yönetim ücretinin değişmesi durumunda, anılan dönemin bitiminden önce kampanyaya dahil olup, ödül kazanmak için 2 aylık süresi dolmayan müşteriler, aştıkları süreyle sınırlı olarak fon yönetim ücreti değişikliğine maruz kalabilirler.
 6. Trive Portföy Robotik Teknolojiler Değişken Fon getirisi fonun yatırım stratejisi ve piyasa koşullarına bağlı olarak değişebilir.
 7. Trive Portföy Robotik Teknolojiler Değişken Fon (MB)” un yatırım stratejileri, İzahnameleri, yatırımcı bilgi formları ve bu yatırım fonlarına yönelik detaylı bilgiye: KAP internet sitesinden Trive Portföy internet adreslerinden ulaşılabilir.

Algoritmik Trade Eğitimi ve Algoritmik İşlem Paketi Kampanyası

Trive Portföy fonlarının herhangi birinden 500.000 TL tutarında alım yapan ve 2 ay süresince hesabında tutan yatırımcılarımıza Algoritmik Trade Eğitimi ve Algoritmik İşlem Paketi 2 ay süresince ücretsiz!

 1. Kampanya başlangıç tarihi . 31/08/2023 olup, bu tarihten İtibaren 31.12.2023 tarihine kadar devam edecektir.
 2. Kampanya kapsamında; Trive Portföy fonlarından herhangi birinden minimum 500.000 TL ve üzeri değerinde pay alımı yapan ve 2 ay süresince hesabında tutan müşterilerimize "Algoritmik Trade Eğitimi” ve "Algoritmik İşlem Data veri dağıtım firmasının) iki (2) ay süresince ücretsiz verilecektir. . Kampanya bitiminden önce minumum 500.000 TL değerinde fon payı alan müşteriler, 2 aylık sürenin bitimi kampanya bitiminden sonraki bir tarihte olsa dahi ödül tutarına hak kazanır. Kampanya kapsamında ücretsiz Algoritmik Trade Eğitimi ve Algoritmik İşlem Paketi almaya hak kazan müşterilerimiz 31.03.2024 tarihine kadar kullanım sağlayabilirler. Algoritmik Trade Eğitimi, İdeal Data veri dağıtım firması personelleri veya Şirketimiz Araştırma Birimi personelleri tarafından verilecek olup müşterilerimiz ücretsiz eğitim kampanyasından sadece bir defa faydalanabileceklerdir. Kampanyaya yönelik tüm detaylar https://www.trive.com.tr ve https://www.triveportfoy.com.tr adresinde yayınlanır.(Trive Portföy Serbest Fon kampanyaya dahil değildir)
 3. Bu kampanya gerçek ve tüzel kişiler için geçerlidir.
 4. Kampanya süresince ilgili promosyon kampanyasına ilişkin maliyetler hiçbir şekilde kampanya kapsamında kullanılan yatırım fonlarına yansıtılmayacaktır.
 5. Kampanyada kullanılacak yatırım fonlarının yönetim ücretleri promosyon kampanyasına dahil oldukları süre boyunca artırılamayacaktır. Ancak kampanya süresinin bitiminde yönetim ücretinin değişmesi durumunda, anılan dönemin bitiminden önce kampanyaya dahil olup, ödül kazanmak için 2 aylık süresi dolmayan müşteriler, aştıkları süreyle sınırlı olarak fon yönetim ücreti değişikliğine maruz kalabilirler.
 6. Trive Portföy yatırım fonlarının yatırım stratejisi kampanya dönemi içerisinde değişiklik gösterebilir.
 7. Trive Portföy yatırım fonlarının getirisi fonun yatırım stratejisi ve piyasa koşullarına bağlı olarak değişebilir.

Trive Portföy Fonlarını incelemek için tıklayınız

trive-sifir-komisyon-compact
Parasının değerini bilene asla durmak yok Sıfır komisyon fırsatı ile hisse alım-satımı Trive’da!