Bu bilgiler arşiv niteliğindedir.

EURUSD091023.png

Günlük Forex Bülteni

• Küresel piyasalar için Orta Doğu’daki jeopolitik gerilimin tırmanması ana gündem maddesi olarak karşımıza çıkıyor. Hafta sonu, İsrail ve Filistin arasında yaşanan gelişmeler küresel olarak risk eğiliminin azalmasına neden olurken, altın ve gümüş gibi değerli metallerde yukarı yönlü hareketliliklerin etkili olduğunu gördük.

• Bank of America stratejistleri, ABD tarihinde tahvillere bakıldığında son 3 yıldakine benzer bir şekilde satış dalgası görülmediği görüşünü sundular.

• Avrupa Merkez Bankası Başkanı Christine Lagarede, enflasyonu bankanın hedef seviyesi olan yüzde 2 seviyesine getirmek için gerekenin yapılmaya devam edileceğini belirtti.

• ABD tarafında yayımlanan veirlere göre geçtiğimiz hafta ülkede petrol ve doğal gaz toplam sondaj kule sayısı 5 adet geriledi ve 407 oldu

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

trive-sifir-komisyon-compact
Parasının değerini bilene asla durmak yok Sıfır komisyon fırsatı ile hisse alım-satımı Trive’da!