Bu bilgiler arşiv niteliğindedir.

EURUSD071223.png

Günlük Forex Bülteni

• ABD’de ADP tarafından açıklanan özel sektör istihdam rakamları açıklandı. Kasım ayında piyasa ADP’den 130 bin artış beklentisine rağmen veri, bu beklentinin altında kalarak 103 bin artış yaşadı. Açıklanan veri istihdam tarafında bir miktar görünümün zayıfladığını gösterdi.

• İngiltere Merkez Bankası(BOE) Başkanı Andrew Bailey, faiz oranlarının bir süre daha mevcut seviyede tutulması gerekli olduğunu belirtti.

• Avrupa Merkez Bankası(ECB) Üyesi Francois Villeroy de Galhau, faiz indirimlerinin 2024 yılında gündemde olabileceğini belirtti.

• Moody’s tarafından Çin’in durağan olan görünümünün negatife çevrilmesi sonrasında Asya piyasalarında fiyatlamalar olumsuz tarafta kalmaya devam ediyor.

• Bank of Japan(BOJ) Başkanı Ueda,enflasyon hedeflerine ulaşma konusunda hala kesinlik görülmediğini belirtti.

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

trive-sifir-komisyon-compact
Parasının değerini bilene asla durmak yok Sıfır komisyon fırsatı ile hisse alım-satımı Trive’da!