Bu bilgiler arşiv niteliğindedir.

EURUSD061223.png

Günlük Forex Bülteni

• Dün ABD tarafında JOLTS açık iş pozisyonu verisi yakından takip edildi.Yayımlanan veriye göre açık işler beklentilerin aşağısında kalarak Fed’in istediği işgücü piyasasındaki soğumanın gerçekleştiğine yönelik sinyal vermiş oldu.

• Avrupa Merkez Bankası(ECB) üyelerinden Schnabel, enflasyon tarafında dikkate değer bir aşağı yönlü revize olduğunu ve faiz artırımlarında sona gelinmiş olabileceğini belirtti.

• Euro bölgesinde dün açıklanan PMI verileri genel görünümde beklentilerin üzerinde kalsa da veriler 50 eşik değerinin altında kaldı.

• Japonya Merkez Bankası(BOJ) Başkan Yardımcısı Himino, BOJ’un sürdürülebilir fiyat hedefine sürekli ve istikrarlı bir şekilde ne zaman ulaşacağına dair kesin bir öngörüsü olmadığını belirtirken aynı zamanda sürdürülebilir enflasyon hedefi görünene kadar gevşek politikalara devam edebileceklerini belirtti.

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

trive-sifir-komisyon-compact
Parasının değerini bilene asla durmak yok Sıfır komisyon fırsatı ile hisse alım-satımı Trive’da!