Bu bilgiler arşiv niteliğindedir.

EURUSD-592023.png

Günlük Forex Bülteni

• ABD'de Lojistik Yöneticileri Endeksi(LMI), Şubat ayından bu yana en hızlı toparlanmasını yaşayarak, Ağustos ayında 5,8 puan artışla eşik değerin üzerine çıktı.

• Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile gerçekleştirdiği basın toplantısında tahıl anlaşmasına geri dönme şartlarını açıklayarak, “Tahıl anlaşmasını canlandırmaya hazırız. Rus tarım ürünlerinin ihracatı ile ilgili yaptırımlar kaldırılırsa buna hazırız” dedi.

• Goldman Sachs, ABD ekonomisinin resesyona girme ihtimalini düşürdü.

• Avustralya'da tüketici güveni 28 Ağustos-3 Eylül haftasında 0,6 puan artış gösterdi

• Güney Kore’de enflasyon, yüksek enerji maliyetleri nedeniyle Ağustos ayında tahminleri aşarak, merkez bankasının fiyatları dizginleyebilmek adına daha fazla politika sıkılaştırması yapabimesi için kapıyı açık tutması ihtimalini güçlendirdi.

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

trive-sifir-komisyon-compact
Parasının değerini bilene asla durmak yok Sıfır komisyon fırsatı ile hisse alım-satımı Trive’da!