Bu bilgiler arşiv niteliğindedir.

EURUSD041023.png

Günlük Forex Bülteni

• Küresel piyasalardaki satış baskısı artış göstermeye devam ederken, piyasaların odağında dün açıklanan JOLTS açık iş sayısı vardı. Açıklanan verilere gör JOLTS açık iş sayısı, 690 bin artışla beklentilerin üzerinde gerçekleşti. Fed’in sıkı para politikasına rağmen istihdam tarafındaki güçlü duruşun devam etmesi piyasalardaki risk eğiliminin düşmesine neden odu.

• Bakır fiyatları güçlü dolar teması ve artan tahvil getirilerinin etkisi ile birlikte sert satış baskısı ile karşılaştı. Ayrıca Londra Metal Exchange(LME) tarafında bakır stoklarınında son 2 yılın en yüksek seviyesine çıkması aşağı yönlü hareketliliğin ivme kazanmasına neden olmuş gözüküyor.

 • Atlanta Fed Başkanı Raphael Bostic, Fed’in faiz indirimine gitmek için acelesinin bulunmadığını, faiz indiriminin muhtemelen uzun zaman alacağını belirtti.

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

trive-sifir-komisyon-compact
Parasının değerini bilene asla durmak yok Sıfır komisyon fırsatı ile hisse alım-satımı Trive’da!