Bu bilgiler arşiv niteliğindedir.

EURUSD201123.png

Günlük Forex Bülteni

• Pacific Invetsment Management Co. (Pimco), yükselen enflasyonunun hız kazanması durumunda Japonya Merkez Bankası’nın para politikasında sıkı duruş sergileyebileceği beklentisi ile birlikte Japon Yeni tarafında uzun pozisyona yöneldi.

• Boston Fed Başkanı Susan Collins, Fed’in daha fazla faiz hamlesi konusunda “sabırlı” bir yaklaşım benimseyerek istihdam piyasasına önemli bir zarar vermeden enflasyonu düşürebileceği konusunda iyimser olduğunu söyledi.

• Çinli yetkililerin, bakır talebi için önemli bir referans olan emlak sektörü için desteğini sürdürme sözü vermesi sonrasında bakır fiyatları, bir ayın en yüksek seviyesine çıktı.

• ABD’de konut başlangıçları Ekim ayında yüzde 1,9 artışla 1 milyon 372 bin seviyesine yükselerek piyasa beklentilerini geride bıraktı.

• IMF Başkanı Kristalina Georgieva, faiz oranları için daha uzun süre yüksek kalmasına hazırlıklı olunması gerektiğini belirtti.

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

trive-sifir-komisyon-compact
Parasının değerini bilene asla durmak yok Sıfır komisyon fırsatı ile hisse alım-satımı Trive’da!