Bu bilgiler arşiv niteliğindedir.

EURUSD190923.png

Günlük Forex Bülteni

  • Brent'in varil başına 95 doları test etmesiyle petroldeki yükseliş hızlanıyorPetrol, OPEC+ liderlerinin arz kesintileri nedeniyle fiziki piyasada yeni daralma sinyalleri görülmesiyle 10 ayın en yüksek seviyesine yakın işlem gördü.
  • ABD Hazine Bakanı Janet Yellen, ABD ekonomisinin bir gerileme sürecine girdiğine dair herhangi bir işaret görmediğini ve istihdam piyasasının güçlü kalmaya devam ettiğini belirtti.
  • ABD Hazine Bakanlığının verilerine göre, ülkenin borcu 33,04 trilyon dolara ulaştı. ABD Kongresinin, 2023 mali yılının sona ereceği eylül sonunda yeni bir geçici bütçeyi geçirerek hükümetin kapanmasını önlemeye çalıştığı bir dönemde, ülkenin borcu tarihi seviyelere yükseldi.
  • Bugün Euro Bölgesi tarafında TÜFE verileri ve ABD’de konut sektörüne ilişkin olarak açıklanacak bir dizi veri ön plana çıkıyor. Dün ABD hisse senedi piyasalarında hafif pozitif görünüm etkili olurken, yeni işlem gününde ABD, Avrupa ve Asya vadelilerindeki negatif görünüm dikkat çekiyor.

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

trive-sifir-komisyon-compact
Parasının değerini bilene asla durmak yok Sıfır komisyon fırsatı ile hisse alım-satımı Trive’da!