Bu bilgiler arşiv niteliğindedir.

EURUSD191023.png

Günlük Forex Bülteni

• Fed, “Bej Kitap” raporunun ekim ayı sayısını yayımladı. Raporda ülke ekonomisine yönelik değerlendirmeye yer verilirken, ülkede bankacılık sektörü için kredi talebinde hafif ile orta dereceli düşüşler olduğu ve ekonominin kısa vadeli görünümünün genel olarak istikrarlı veya biraz daha zayıf bir büyüme sergilediği şeklinde yorumlara yer verildi.

• Otomobil üreticisi Tesla’nın bilançosu açıklandı. Açıklanan bilançoya göre firmanın 2022’nin üçüncü çeyreğinde 95 sent olarak açıklanan hisse başı karı, bu yılın aynı döneminde 53 sent seviyesine geriledi.

• ABD tarafında bilanço açıklayan diğer dev firma ise Netflix oldu. Netflix tarafında üçüncü çeyrek hisse başına kar 3.73 dolar olarak açıklanarak, 3.49 dolar olan analist tahminlerinin üzerinde gerçekleşti.

• Japonya tarafında açıklanan verilere göre ülkede ihracat önceki yıla göre yüzde 4,3 artış yaşadı.İthalat ise yüzde 16,3 düştü.

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

trive-sifir-komisyon-compact
Parasının değerini bilene asla durmak yok Sıfır komisyon fırsatı ile hisse alım-satımı Trive’da!