Bu bilgiler arşiv niteliğindedir.

EURUSD131023.png

Günlük Forex Bülteni

• Dün küresel piyasalarda ABD enflasyon verileri yakından takip edildi. Açıklanan verilere göre TÜFE yıllık bazda yüzde 3,7 açıklanarak ikinci ayda da yükselişini korudu. Enerji ve gıda hariç olarak hesaplanan çekirdek TÜFE ise bir önceki aya göre beklentilere paralel olarak yüzde 0,3 artış gösterdi.

• İngiltere, İsrail’e destek amacıyla Doğu Akdeniz’e Kraliyet Donanması’na ait olan iki gemi ve gözetleme uçağı gönderileceğini belirtti.

• ABD ham petrol stoklarında ciddi miktarda artış görüldü. Açıklanan verilere göre stoklarda Şubat ayından bu zamana kadar görülen en büyük artış yaşandı.

• Çin tarafında enflasyon verileri yatay bölgede kalırken, ülkede ihracat ve ithalat rakamlarındaki düşüş Ağustos ayı sonrasında Eylül ayında da devam etti.

Uyarı: Bu bölümde yer alan yatırım ile ilgili bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Bu bölümde yer alan yorumlar ve tavsiyeler, yorumda bulunan kişilerin şahsi görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle sadece bu bölümde yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmemelidir.

trive-sifir-komisyon-compact
Parasının değerini bilene asla durmak yok Sıfır komisyon fırsatı ile hisse alım-satımı Trive’da!